Home Universal Translator

Greek timelines page (Εδω συζηταμε για το παιχνιδι στα ελληνικα)

Καλησπερα σε όλους.Ας κανω μια αρχη να δούμε αν υπάρχουν παίκτες και απο αυτη την πλευρα του κόσμου...Πειτε ενα γεια ή ο,τι άλλο θελετε σχετικά με το παιχνίδι.

Comments

  • Γεια! Παίχτης εδώ και 8 μήνες. Llap!
  • Γεια σας παιδιά...εδω και 2-3 χρόνια παίζω...
  • γεια και στους 2 εγω παιζω αρκετο καιρο σιγουρα πανω απο 1 χρονο.ειμαι lvl 68 .συνηθως αγοραζω μονο την μηνιαια καρτα εκτός και αν δωσουν καμια καλη προσφορά.ειμαι σε καλο στολο και οταν αποφασιζουμε να παιξουμε αρκετοι ειμαστε τοπ 20 στολος.
  • SiscardSiscard ✭✭
    Παιδιά έχουμε φτιάξει μέσα στο hellenic empire fleet ένα squadron το planet Zeus. Είμαστε 2 μόνο όμως όποτε αν θέλετε να έρθετε μαζί μας ή να μας κάνετε recruit είμαστε ανοιχτοί σε προτάσεις. Είμαστε οι Sisco Gang (εγω) και ο MD1032.

    Thanks!
  • Παιδιά καλησπερα! Εχω φτιάξει ενα Facebook group το Star Trek Timelines Greece, οποιος θέλει να γινει μέλος ειναι ευπρόσδεκτος!
  • Γειά σας παιδιά! Δεν ξέρω αν παίζετε ακόμη το παιχνίδι. Παίζω ένα χρόνο και κάτι Llap
  • Ναι εγω παίζω απο την αρχή δηλαδή 4 και χρόνια.ειμαι πλεον lvl 94
  • @borg2004 Έχω βρει κάποιους Έλληνες (μόνο 2 δυστυχώς) μέσα στο παιχνίδι. Τον @MD1032 και έναν Manos Mantzas. Είμαι lvl 69
  • @Zefram Gr στο φβ υπήρχε ενα μικρο ελληνικο γκρουπάκι αλλα δεν εχει ανανεωθει εδω και πολύ καιρό.πιθανόν ο φίλος siscard να το σταμάτησε. στο στόλο μου (spockwork orange) δεν υπάρχει άλλος ελληνας οι πιο πολλοί ειναι από αμερική. ειμασταν στη 10 αδα για το προηγούμενο έτος και έχουμε και εμείς ένα αρκετα ενεργό γκρουπ στο φβ με πληροφορίες για το παιχνίδι και συζήτηση για τις σειρές.
  • @borg2004 Υπάρχει η σελίδα αλλά μάλλον δεν ασχολείται ο Siskard. Έκανα αίτημα αλλά δεν... Προς το παρόν είμαι Admiral στον στόλο μου (from outer space) όμως θα'θελα να πάω σε έναν πιο ενεργό, αρκεί να βρω κάποιον αντικαταστάτη.
  • edited March 2020
    @Zefram Gr οποτε θες πες μου .εχουμε 1 κενη θεση τωρα αλλά πάντα ψαχνουμε .εννοειται sb ειναι lvl 134 και τα dailies τα παιρνουμε πάντα. η στειλε μηνυμα εδώ η στο παιχνιδι.θα με βρεις ως Nick the friendly ex borg εκει
  • Γεια σε όλους! Παίζω κατά διαστήματα από το Νοέμβριο του 2016. Τώρα με το lockdown επέστρεψα πάλι μετά από ένα χρόνο απουσίας περίπου. Είμαι lvl 60.
  • Γειά σου @guest_776581685415936 και (ξανα) καλώς ήρθες! Το lockdown μας φέρνει κοντά :) LLAP
  • Α ναι ξέχασα, το όνομά μου στο παιχνίδι είναι Petros αν θέλετε να με βρείτε! Live Long And Prosper! 🖖
  • Γειά σας και από εμένα! Εγώ παίζω από φέτος το Γενάρη.
  • Καλώς ήρθες •§ë• Dr. V!
  • Καλησπέρα σε όλους! Παίζω το παιχνίδι από το Νοέμβρη. Είμαι lvl 48. Δεν έχω συναντήσει ακόμα κανέναν άλλο παίχτη από Ελλάδα. Στο παιχνίδι λέγομαι A8HNA.
  • Καλώς ήρθες @guest_1297130688004096 και... "ευημερία και μακροζωία"! 😉
Sign In or Register to comment.